Yeni Mesajlar

1. onder7
    onder7 Yusuf Özçelik
    yaptığınız entragrasyonun kodlarını paylaşabilirseniz çok mutluolurum kendime uyrarlıyacağım bir arkadaşın tedarikçileri için, teşekkürler
  2. oktay16
    oktay16 Yusuf Özçelik
    Merhaba Yusuf bey size nasil ulaşabilirim.
  3. pegira
    pegira Yusuf Özçelik
  4. parad0x
    parad0x Yusuf Özçelik
    merhaba, exa xml entegrasyonu bayi kanalı için de geçerli mi ?
    1. Yusuf Özçelik
      Yusuf Özçelik
      Merhaba
      Exa yeni sisteme geçiş yaptı. Xml leri opencartta uyarlandı. Bayikanalı için uygundur.
      4 Ekim 2016
  5. mtanlak
    mtanlak Yusuf Özçelik
    yusuf hocam merhaba
    musaitsen bsyler danismak isterim
  6. Yusuf Özçelik
    Yusuf Özçelik
  7. erçin
    erçin Yusuf Özçelik
    Merhaba...

İndirim kuponunu sadece sepetime git dediğimizde görebiliyoruz. Fakat müşteri kasaya git dediğinde indirim kuponunu göremiyor. Bunu nasıl değiştirebiliriz?
    1. Yusuf Özçelik
      Yusuf Özçelik
      Sipariş toplamlarında eklentilerin aktif olup olmadığına bakın. Veya kullandığınız checkout modülü varsa bundan kaynaklı olabilir.
      23 Aralık 2015
  8. dearlife
    dearlife Yusuf Özçelik
    Merhaba Yusuf Bey
    Opencart 2 kurmaya çalışıyorum. Ücretsiz tema kurdum fakat ana sayfada modüller gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim. www.es2z.com
  9. hamioztayoglu
    hamioztayoglu Yusuf Özçelik
    özelden mesaj attım cevap verebilirseniz sevinirim.
  10. dihyecevre
    dihyecevre Yusuf Özçelik
    Yusuf bey merhaba, ben Feyzi Erdem. Ucuz ofis koltuklarının database bilgilerini gönderebilir misin.
  11. ilyas
  12. Yusuf Özçelik
    Yusuf Özçelik
    Google de yusuf özçelik yazınca otomatik yusuf özçelik opencart çıkıyor bizi seven güvenen herkese teşekkürler.
  13. Yusuf Özçelik
    Yusuf Özçelik
    Opencart Hız Sorunları Çözüldü.
  14. guruseyit
    guruseyit Yusuf Özçelik
    Yusuf Bey merhaba sizinle nasıl iletişime geçebilirim telefonum 0 541 292 94 82 www.malzemeofisim.com sitemdir. bir kaç sorunum var eğer müsait olursanız yardımınıza ihtiyacım var.
    1. Yusuf Özçelik
      Yusuf Özçelik
      Merhaba
      Özel mesaj gönderin veya yusufozcelik@opencartfrm.com adresine mail atabilirseniz yardımcı olurum
      3 Mart 2014
  15. Ergun YILDIZ
    Ergun YILDIZ Yusuf Özçelik
    yusuf bey mrb.
    Opencart ile Nebim veya Logo Entegrasyonu yaptırmak istiyorum
    Otomatik ürün güncellemeleri, opencarttan nebim veya logo ya sipariş aktarımı. Ücretli yapabilirmisiniz.
    1. tugymugy bunu beğendi.
    2. tugymugy
      tugymugy
      Bu entegrasyon sistemi hali hazırda var mıdır?
      25 Ağustos 2014
  16. dejavuege
    dejavuege Yusuf Özçelik
    merhaba yusuf bey acaba belrili ücret karşılığında temamdaki sorunları giderebilirmisiniz ?
  17. özcan keskin
    özcan keskin Yusuf Özçelik
    yusuf bey merhaba bir site yaptırmak istiyorum bilgilerinize ihtiyacım var.mümkün mü ?
  18. ayfune
    ayfune Yusuf Özçelik
    selam size bir sorum olacak forumda açtığınız bir konuda eksikliğim var
    1. ayfune
      ayfune
      29 Ekim 2013
  19. tamtamtamer
    tamtamtamer Yusuf Özçelik
    Yusuf merhaba kardeşim ben tamer uzman iyi bayramlar bana yapmış olduğun sitenin daha kapsamlısı lazım müsait olduğunda beni arar mısın 544 443 67 62 kolay gelsin ACİLLL
  20. flypgs
    flypgs Yusuf Özçelik
    yusuf bey verebilecekmisiniz ?
  21. flypgs
    flypgs Yusuf Özçelik
    Biliyorum 100$ ama yazının yanınna başka bi şekilde yazamazmıyım ajanssmartın yaptığı gibi
  22. flypgs
    flypgs Yusuf Özçelik
    Yusuf Bey Proticarette Tema Tasarlıyorum Fakat Altta Bulunan "Powered By Proticaret "Linkinin Yanına Kendi Sitemin Adını Yazacağım Ama Çekirdek Şifreliymiş Arkadaş Tavsiyesi ile size soruyorum biliyormusunuz ? şimdiden tşkkürler .
    1. Yusuf Özçelik
      Yusuf Özçelik
      evet biliyorum fakat etik olmadığı için forumda yayınlamadım.
      23 Eylül 2013
  23. Keremalacam
    Keremalacam Yusuf Özçelik
    iyi aksamlar benim e ticaret sitem cok yavas hızlandırmak istiyorum u konuda ne yapabilirim
    1. Yusuf Özçelik
      Yusuf Özçelik
      merhaba iletişime geçerseniz yardımcı olurum
      yusufozcelik@opencartfrm.com
      20 Eylül 2013
    2. Keremalacam
      Keremalacam
      mail attım
      20 Eylül 2013
  24. Ahmed Faruk Ayvandur
    Ahmed Faruk Ayvandur Yusuf Özçelik
    Yusuf bey bahsettiğiniz robotun fiyatı nedir acaba ? direk veritabanınamı kaydediyor ? stok kontrol yaptırmak istersek çektiğimi siteden, mümkün oluyormu ?
  25. guncag
    guncag Yusuf Özçelik
  26. Cihan Ur
    Cihan Ur Yusuf Özçelik
    Merhaba, opencart güncel sürümünü kullanıyorum. ürün girerken dolar ve euro para biriminden girip, sayfada sadece TL gözükmesi için ne yapabilirim. uzun arama ve uğraşlarıma rağmen bir çözüm bulamadım.

Teşekkürler
    1. Yusuf Özçelik
      Yusuf Özçelik
      Merhaba
      istediğiniz düzenlemeyi yapmıştım halihazırda kullanan siteler mevcut.
      13 Haziran 2013
    2. Cihan Ur
      Cihan Ur
      peki buna nerden erişebilirim, forumdaki birkaç konuyu inceledim fakat bulamadım?
      13 Haziran 2013
  27. sindomeda
    sindomeda Yusuf Özçelik
    Selamlar Yusuf Bey,
    1.5.2.1 için sanal pst entegre etmek istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.
  28. endersali
    endersali Yusuf Özçelik
    iyi gunler yusuf hocam admin paneline giris yapamiyorum zaman aşımından dolayı sonlandırılmıştır. bunu nasil duzeltebilirim ..
  29. KnoXviLLe
    KnoXviLLe Yusuf Özçelik
    ajak modülü sitmi bozdu.yardımlarınız rica ediyorum
  30. yamanertug
    yamanertug Yusuf Özçelik
    Yusuf bey xml ile ilgili bır işmemimiz var size nasıl ulaşırız.yada özelden mesaj atarız
    1. Yusuf Özçelik
      Yusuf Özçelik
      yusufozcelik@opencartfrm.com iletişime geçebilirsiniz.
      4 Nisan 2013
  31. endersali
    endersali Yusuf Özçelik
    yusuf hocam konu nasil acilirdi ??
  32. yeniopen
    yeniopen Yusuf Özçelik
    Hocam merhabalar.
    Şuan normal bir opencart kurup, 2-3 ay içerisinde sizden "Private Shopping Benzemez Theme" satın almak istiyorum.
    Bunun için hangi opecart sürümünü kurmamı önerirsiniz ?. En sounsuz ve sizin en kısa sürede bu tema ve özelliklerini uyarlayabileceğiniz sürüm.
    Tekrar tekrar ürün girme ile boğuşmak istemiyorum.
  33. ekrem336
    ekrem336 Yusuf Özçelik
    selam yusuf bey morhipo veya trendyol tarzı güncel sürüme uyumlu tema hazırlana bilirmi ,pm atarsanız daha detaylı konuşmak isterim.teşekkürler
  34. gadmerli
    gadmerli Yusuf Özçelik
    1. Yusuf Özçelik
      Yusuf Özçelik
      kullandığınız seo modülünden kaynaklanıyor gibi görülüyor.
      Hangi sürümü kullanıyorsunuz.
      28 Şubat 2013
  35. Ali Dan
    Ali Dan Yusuf Özçelik
    Yusuf bey merhaba opencart sisteminde kapora sistemi uygulaması yapabiliyormusunuz.Stok ta olmayan ürünlerin sadece %20 bedelini ödeme alabiliceğimiz bir yapı yapabilirmiyiz.
  36. endersali
    endersali Yusuf Özçelik
    slm yusuf siteme yeni uye olmak isteyen kizi formu dolduru ve sonunda bu hatayi veriyo..
    Notice: Error: RCPT TO not accepted from server! in /home/domain/public_html/system/library/mail.php on line 308
  37. erdi155
    erdi155 Yusuf Özçelik
    Sol kategoriler kısmının şu şekilde olmasını istiyorum web sitem www.spamalzemeleri.com/havuzmalzemeleri/ahşapsaunakovası oluyor ben burda aradı Havuz malzemerini kaltırılmasını istiyorum kısacası sol tarafda kategoriyi tıkladıgında icinde ürüne girdiginde solda tıkladıgını kategori isminin cıkmamasını istiyorum

Site: www.spamalzemeleri.com

Yardımcı olursanız sevinirimmmm
  38. Yusuf Özçelik
    Yusuf Özçelik
    Sitelerden Otomatik Ürün Çeken Ürün Robotu Tamamlandı. İstediğiniz siteden İstediğiniz ürünü yükleyin.
  39. aaa
    aaa Yusuf Özçelik
    Merhaba, Modacar'dan Proticaret'e XML Entegrasyonu yapmaya çalıştım ancak bir yerlerde küçük bir hata yapıyorum sanırım. Sizden ricam eğer mümkünse bana Modacar'ın Proticaret için kullanılabilecek XSL dosyasını ulaştırmanız.
  40. barishocur
    barishocur Yusuf Özçelik
    eğer mümkünse www.pazaronline.net için bir entegrasyon hazrılarmısınız? Kolay gelsin...
  41. eLeman
  42. Yusuf Özçelik
    Yusuf Özçelik
    Opencart Hepsiburada.com Tedarikçi Entegrasyonu Tamamlandı
  43. erman
    erman Yusuf Özçelik
  44. Shir Bayat
    Shir Bayat Yusuf Özçelik
    Merhaba hocam. Opencart sanal post integrasyonuyla ilgileniyorum.Fiyat verebilir misiniz?
  45. damla ofis
    damla ofis Yusuf Özçelik
    . ayrıca opencart sitemde google da daha aktif olması için seo haricinde yapmam gereken birşey varmı? örneğin sahte pr değeri verme gibi konuşmalar var, nasıl yapılıyor bilmiyorum ama böyle bir şey söz konusu mu? hocam zahmet veriyorum ama sora bileceğim sizden başka yok.teşekkürler.
    1. Yusuf Özçelik
      Yusuf Özçelik
      .htaccess.txt dosyasını .htaccess olarak değiştireceksin seo aktif olacak. Yorumları yeni yorum açarak yapma, konu altında yazın
      23 Eylül 2012
    2. damla ofis
      damla ofis
      hocam teşekkürler. hocam son bir soru:pr konusunda düşünceleriniz nelerdir. gerçekten pr aldatmacası yapıyorlarmıdır. yapılmıyorsa 3 aylık siteyi 1. sayfaya nasıl çıkarıyorlardır.
      23 Eylül 2012
  46. damla ofis
    damla ofis Yusuf Özçelik
    hocam pencart 1.5.3 snırım çünkü bir çok versiyonu indirdim, localhostta hepsinden de çalıştığım için net bilmiyorum. ama opencart olduğuna eminim. adminde sistem ayarları>genel ayarlarda sunucu bölümünde seo url kullan bölümünde seo aktif etmek için apache mod-rewrite den bahsediyor
  47. damla ofis
    damla ofis Yusuf Özçelik
    hocam adminde seo bölümünde apache mod_rewrite modülü başlığı var ve ben apache modu nasıl kurabilirim. yardımcı olabilir misiniz. hayırlı günler.
    1. Yusuf Özçelik
      Yusuf Özçelik
      hangi yazılımda var opencart değil sanırım. Rewrite linklere seo uygular..htaccess dosyasında mevcut olması gerek.
      23 Eylül 2012
  48. meliha
    meliha Yusuf Özçelik
    yusuf bey merhaba.
    siteme vqmod yükledim fakat devamlı hata veriyor.tamamen silmek istiyorum.bunu nasıl yapmalıyım.
    1. Yusuf Özçelik
  49. Yusuf Özçelik
    Yusuf Özçelik
    Birisi SEO'mu Dedi...!!!
    1. tugymugy ve mehmetalpay bunu beğendi.
  50. Yusuf Özçelik
    Yusuf Özçelik
    Merhaba, forumda opencart soru cevap kategorisine konunuzu açabilirsiniz