www.parapusula.com Fiyat Karşılaştırma Sitesi

Konusu 'Opencart Site Tanıtımları' forumundadır ve Serkan Demir tarafından 20 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

 1. Serkan Demir
  Çevrimdışı

  Serkan Demir

  Katılım:
  20 Mayıs 2016
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Web Sitesi:
  parapusula.com,  *Ziyaretçileri ile iş ortağı mağazalarına, kullanıcı dostu web/mobil ara yüzü ile kullanım kolaylığı sunmaktadır.  *Online alışverişle birlikte offline alışveriş yapanlara da hitap etmektedir.  *Hizmet ve teknik servis firmalarıyla da ziyaretçilerini buluşturmaktadır.  *Mağaza Endeksleri, Teklif Sepeti, Günün Fırsatı gibi kapsamlı uygulama ve süreçleriyle farklılık yaratmaktadır.  Bu nedenle ürün ve hizmet alışverişi öncesi mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir platformdur.  parapusula.com’da ürün fiyatlarınızın ve hizmetlerinizin listelenmesi; binlerce ziyaretçimizin, potansiyel müşteriniz olması anlamına gelmektedir.  Sürekli artan ürün/hizmet çeşitliliğimizle, ziyaretçilerimiz aradığı ürüne ve hizmete hızlıca ulaşabilmekte ve sizlere yönlenmektedir. parapusula.com’da ürün ve fiyat bilgilerinizi, hizmet kalitenizi ve teknik destek niteliğinizi sergileyin, müşterilerin size erişimini kolaylaştırın ve satışlarınızı arttırın.

  Üye İş Ortaklarımız arasında yerinizi alın:  Üye iş ortaklarımız arasında yerinizi alabilmeniz için, mağaza veya firmanızın aşağıda belirtilen niteliklere sahip olması yeterli:  *213 Sayılı Vergi Usul Kanunu'na tabi gerçek ve tüzel vergi mükellefi olmanız,  *Fatura kesme ve işleme yetkisine sahip resmi bir şirket olmanız (gerekli bilgiler; resmi şirket adı, vergi numarası, vergi dairesi),


  *Güncel şirket bilgileriniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve açık adres bilginizin bulunması.


  *Ürün/Fiyat bilgilerinizin güncel olması.

  Sizlerde mağazalarınızı ve ürünlerinizi listelemek isterseniz sitemizi ziyaret ederek kayıt yaptırabilir ve 6 ay boyunca ücretsiz ürünlerinizi listeleyebilir siniz.

  Saygılarımızla.
   

  Diğer Konular

Sayfayı Paylaş