Mediaclick Web Tasarım Hizmetleri

Konusu 'Web Tasarım' forumundadır ve mediaclick tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. mediaclick
  Çevrimdışı

  mediaclick

  Katılım:
  21 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  0
  Beğenilen Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  İnternetin, ülkemize ilk geldiği yıllardan beri sektördeyiz. İçerisinde Türkiye’de ilk olan, ödül alan, yüzlerce projeye imza attık.

  Tasarım yaparken fark yaratmayı, yapılmayanı yapmayı, farklılık yaratırken ziyaretçinin alışkanlıklarına ters düşmeden sade ve anlaşılır kullanım ile içeriğe ve ürüne / hizmete kolay erişilen siteler üretmeye dikkat ediyoruz.

  Dijital dünyada son çıkan yenilikleri yakından takip edip işlerimize uyguluyoruz. Talep edilen projelere kendi fikirlerimizi ve yorumlarımızı katarak projeyi başarıya ulaştırıyoruz. Yaptığımız işleri uluslararası testlerden geçirdikten sonra yayınlıyoruz.

  Kendi tabirimizle, "işe yarayan, kolay bulunan, teknolojik ve akıllı" websiteleri hazırlamaya dikkat ediyoruz. İnternet kullanıcılarının beğenilerini / alışkanlıklarını takip ediyor, işlerimize entegre ediyor ve ziyaretçilerin dikkatini çekecek şekilde tasarımlarımızı hazırlıyoruz.

  En son web tasarım teknikleri ve kodlamalarla arama motorları ile %100 uyumlu, kolay gezilebilen, göz alıcı, W3 uluslararası standartlara uygun siteler tasarlıyoruz.

  Web Adresimiz : www.mediaclick.com.tr

  Referanslarımızı sitemizden görüntüleyebilirsiniz.
   
 2. agarioxp
  Çevrimdışı

  agarioxp

  Katılım:
  1 Mart 2016
  Mesajlar:
  2
  Beğenilen Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Web Sitesi:
  iyi kazançlar
   

Sayfayı Paylaş