Arama sonuçlarınız

1. H

Hesabım Ve Üye Girişlerinde Beyaz Sayfa

Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar diliyorum.
  2. H

Üstadım harikasın. admindeki configi düzelttim. ssl kullanı kaldırı tıklamak yetti. Şimdi herşey sayende normale döndü. Çok teşekkür ederim. :) ssl kullanı kaldır ı iptal etmemizin benim için bir dezavantajı varmı acaba?
  3. H

Sürümü Yükseltirken şöyle bir açıklama vardı ve onu uyguladım. Dolayısıyla benim kökdizindeki config.php de https olmadığı için admindekini kaldırdım. Eğer opencart sürümünüz 1.4.0 ve daha düşük bir sürüm ise aşağıdaki bu adım için olan kodu(aşağıda) kök dizinde bulunan config.php dosyasından...
  4. H

Uyguladım. admin/config.php de değişikliği yaptım. Admin paneline girmek istediğimde bu hata mesajını veriyor ve panele girmiyor Notice: Use of undefined constant HTTPS_SERVER - assumed 'HTTPS_SERVER' in /home/gozdegum/public_html/admin/controller/common/login.php on line 43Notice: Use of...
  5. H

maalesef denedim. Sonuç aynı. anasayfa ve sepetim dışındaki banner altındaki linkler boş sayfa açıyor
  6. H

Bu arada sitemin adresi gozdegumus.com
  7. H

Sanırım 23-24 mart arası güncellemeyi yapmıştım. Error log da o kadar hata mesajı varki :) txt dosyasını yükleyip hatayı bulma işini üstada bıraksam... Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim. :))
  8. H

Selam arkadaşlar. 1.3.2 olan opencart versiyonumu 1.4.9.6 ya yükselttim. Smrel Pro temasınıda kurdum. Bütün fonksiyonlar normal görünürken hesabım bölümü (Üye girişi dahil) çalışmıyor. Bu bölümlere tıkladığımda boş bir sayfa açıyor. Bir türlü sorunumu çözemedim. Sizden yardım rica ediyorum.